BONUS ETOTO – CZYM JEST I JAK Z NIEGO SKORZYSTAĆ?

Czym jest BONUS ETOTO? Bukmacherzy rozdają pieniądze za darmo

BONUS ETOTO to premia udzielana przez bukmachera w postaci bonusu o wartości 100% od pierwszej wpłaty. Maksymalna kwota, jaką można otrzymać to 1500 zł. Oznacza to, że przy wpłacie 1500 zł z własnych środków, mamy na wykorzystanie aż 3000 zł. Jeśli chodzi o minimalną kwotę, jest to 1 zł. W tym przypadku klient po bonusie ma do wykorzystania 2 zł. BONUS ETOTO jest prezentem powitalnym dostępnym dla każdego nowego użytkownika, który z powodzeniem zarejestruje się na stronie internetowej bukmachera. Na chwilę obecną, przy rejestracji nie jest wymagany żaden kod promocyjny. W rezultacie, oferta powitalna BONUS ETOTO jest przypisywana automatycznie po weryfikacji danych klienta. Użytkownik już po pierwszym zalogowaniu na swoje konto może korzystać ze wszystkich ofert oraz bonusów.

Czy są jakieś wymogi do spełnienia, aby otrzymać BONUS ETOTO?

Jeśli chodzi o wymogi, jakie trzeba spełnić, aby otrzymać BONUS ETOTO, to jest to oczywiście rejestracja, o której była już mowa powyżej. Kolejne wymagania dotyczą przede wszystkim obrotu minimalnego oraz kursu kuponów. Żeby skorzystać z BUNOSU ETOTO, trzeba dokonać czterokrotnego obrotu otrzymanymi środkami. Np. przy wpłacie 100zł, otrzymując bonus w tej samej kwocie, musimy zrobić obrót o wartości 400zł, dzięki czemu środki te zostaną odblokowane. Poza obrotem, ważne jest aby pilnować kursów zakładów. Dla całego kuponu musi to być minimum 2.20, natomiast dla pojedynczego zakładu co najmniej 1.30. Na spełnienie tych wymagań bukmacher dał nam określony czas. Jest to 30 dni. Jeśli warunki nie zostaną spełnione, promocja automatycznie zostanie dezaktywowana. Klienci muszą jednak pamiętać, że do obrotu nie wliczają się zakłady na sporty wirtualne oraz zakłady, które zostały anulowane.

BONUS ETOTO – wpłaty i wypłaty.Czy to trudne?

Jeśli chodzi o wpłaty na konto klienta, nie ma w tym nic trudnego. Dzieje się tak dzięki dostępności wielu metod płatności. Należą do nich:

  • Neteller–minimalna kwota wpłaty 20 zł
  • Skrill–minimalna kwota wpłaty 10 zł
  • Przelewy24 –minimalna kwota wpłaty 1 zł
  • BLIK-minimalna kwota wpłaty 1 zł
  • Karty VISA lub MasterCard–minimalna kwota wpłaty 1 zł
  • Dotpay–minimalna kwota wpłaty 1 zł.

Dzięki różnorodnym sposobom doładowywania konta na profilu, zasilanie środków staje się szybkie i łatwe. Portal nie pobiera żadnych prowizji, a przelane środki znajdują się na kocie gracza niemal w tej samej chwili.

Wypłata środków z BONUSU ETOTO, jest też bezproblemowa. Po spełnieniu wszystkich warunków przypisanych do oferty powitalnej, należy zalogować się na swoim koncie, po czym wejść w zakładkę „wypłaty”, znajdującą się w prawym górnym roku strony. Wyświetli się nam formularz, gdzie należy wpisać kwotę, jaką chcemy aktualnie wypłacić oraz podać numer konta bankowego, na które maja wpłynąć środki. Wprowadzone przelewy błyskawiczne sprawiają, że pieniądze na koncie są niemal natychmiast.