Fajne kartki na dobranoc — poznaj ich magiczną moc

Obecne społeczeństwo odchodzi od kartek w formie tradycyjnej. Zamiast papieru i listonosza, obecnie działają komunikatory. Jest to znacznie szybsza i tańsza forma porozumiewania się z innymi, często jest wykorzystywana do składania przeróżnych życzeń, czy to urodzinowych, czy z okazji świąt. Dzięki szybkości przesyłania wiadomości, można życzenia składać również z innych okazji. Jedną z takich okazji jest życzenie drugiej osobie dobrej nocy. Życzenia mogą być przekazane zarówno słownie, jednak dużo większe wrażenie robi wysłanie kartki. Fajne kartki na dobranoc są perfekcyjnym pomysłem na wysłanie drugiej osobie życzeń, zwykle nie są to jedynie nieruchome obrazki. Często są w formie animowanych historii, zawierających puentę lub też same w sobie migają świecącymi elementami. Istnieje bardzo szeroki wybór kart, dlatego należy zadbać o to, by dobór kartki był dostosowany do osoby, która ma kartkę otrzymać. 

Fajne kartki na dobranoc — zalety

Zwykle przesyłanie fajnych kartek wiąże się z wywołaniem radości i przyjemności po drugiej stronie, szczególnie gdy taka kartka jest dostosowana swoją kolorystyką i treścią do charakteru i upodobań odbiorcy. Dzięki kartkom można również wyjawić lub okazać swoje wyjątkowe uczucia wobec drugiej osoby. Istnieją kartki, które napisem głoszą o miłości, a w tle znajduje się czerwona róża. Fajne kartki na dobranoc zwykle charakteryzują się stonowaną, ciemną grafiką o niebieskich lub fioletowych barwach, jednak zdarzają się również takie, na których emblemacie widnieje zachód słońca, skąpany w żółto-pomarańczowych barwach. Wysłanie komuś kartki na dobranoc często powoduje u tej osoby szczery uśmiech, szczególnie po ciężkim dniu pełnym stresu czy nerwów. 

Komu można wysłać kartki z życzeniami?

Zwykle kartki wysyłane są najbliższej rodzinie — rodzicom, rodzeństwu lub dzieciom, jednak do tego grona zaliczają się również przyjaciele, najbliżsi znajomi czy drugie połówki. Można również wysłać kartkę osobie, o której myśli się cały dzień lub bezpośrednio przed pójściem spać. Fajne kartki na dobranoc nie muszą być z jedynie gotowego wzoru, można również dodać na nie coś od siebie czy w programach graficznych, czy za pomocą słów w wiadomości poprzedzającej wysłanie kartki. Dobór słów czy sentencji zależy od drugiej osoby, jej charakteru oraz obecnego nastroju, a także od relacji, jaka łączy adresata z odbiorcą. Zwykle nie powinno się wysyłać kartek osób nieznanym lub dalszym znajomym, szczególnie jeśli będą to pierwsze wymienione wiadomości. Relacja również warunkuje treść kartki — niestosowne jest wysłanie bliższemu znajomemu wyrazów miłości. 

Fajne kartki na dobranoc — gdzie szukać inspiracji? 

Istnieje wiele stron, na których znajdują się gotowe kartki na dobranoc do wysłania, a także wiele innych fajnych kartek. Często posiadają one proste animacje lub świecące elementy. Są również dostępne witryny internetowe, w których można poszukać gotowych życzeń lub też posiadają gotowe sentencje, które można wykorzystać w celu samodzielnego stworzenia fajnej kartki na dobranoc.