Jak odzyskać byłego partnera

Nikt cię nigdy nie przygotował na ten dzień. Jesteś zraniony, zdezorientowany i wyczerpany emocjonalnie.

Twoje serce ma wrażenie, że pęka. I nie możesz zobaczyć, jak sobie poradzisz bez miłości swojego życia. Czasami możesz myśleć o sobie; Ten ból serca będzie dla mnie śmiercią! Nie, nie będzie. Musisz oddychać. Może się wydawać, że to koniec świata, ale zgadnij co, tak nie jest. Ten artykuł pomoże ci zmienić całą sytuację i pokaże, jak odzyskać swojego byłego.

Widzisz, jak szybko się rozjaśniłeś? Wygląda na to, że myślałeś tylko o tym, jak odzyskać byłego partnera. Zanim jednak przeczytasz, jak szybko odzyskać swojego byłego, jest pytanie, na które musisz odpowiedzieć.

Czy nadal im zależy ?

W tym artykule znajdziesz wskazówki krok po kroku, jak odzyskać swojego byłego. Jeśli jednak twój były ostatecznie nie chce cię z powrotem, to nic innego jak strata twojego czasu. Zanim przejdziesz dalej, musisz zadać sobie pytanie:

  • Czy nadal jest mną zainteresowany?
  • Jakie były przyczyny zerwania?
  • Czy możecie oboje pracować nad tymi powodami?
  • Czy jest jakiś sposób, żeby mógł mnie zabrać z powrotem?

Pomyśl o tym, jak doszło do zerwania. Odłóż na bok swoje uczucia i myśl krytycznie. Jeśli odpowiedzi na te pytania są negatywne, być może powinieneś przeczytać artykuł Jak przezwyciężyć rozstanie lub jak przebić się przez kogoś.

Tak, to jest do bani i tak, jedyne, o czym możesz pomyśleć, to jak wrócić do byłego. Ale jeśli to niemożliwa misja, nie marnuj wysiłków na szukanie najlepszego sposobu na odzyskanie swojego byłego. Pamiętaj, że jesteś najważniejszą osobą. Musisz zrobić to, co jest dla Ciebie najlepsze. A kiedy nie ma absolutnie drugiej szansy ze swoim byłym, najlepszym sposobem na naukę jest pokonanie kogoś takiego jak on.

Jeśli jednak jesteś pewien, że nadal zależy mu, oto kilka szybkich sposobów na odzyskanie byłego:

Daj im takie rozstanie, jakie chcieli

Nie, to nie jest sztuczka. To prawdziwe rozwiązanie. Daj im rozstanie które chcieli ponieważ:

W tej chwili twój mózg i serce mogą zmuszać cię do udowodnienia swojej byłej, że nadal ją kochasz. Chcesz zadzwonić do niej milion razy i wysadzić jej telefon SMS-ami o tym, jak za nią tęsknisz. Twój instynkt podpowiada ci, żebyś wysyłał im bukiety i prezenty oraz przepraszał. Pewnie myślisz, że to dobry pomysł, żeby się upić i pojawić się na progu swojego byłego o 2 w nocy, śpiewając jego ulubioną piosenkę. Czy to brzmi jak ty? To twoje złamane serce i wyniki powyższych działań nie będą na twoją korzyść.

Całe to jęczenie i błaganie wkurzy twojego byłego, sprawi, że będzie chciał się ciebie pozbyć jeszcze bardziej i utwierdzi, że zerwanie było najlepszą rzeczą, jaka mogła im się przydarzyć. Wszystkie rozmowy i SMS-y pokażą Twojemu ex, jak bardzo jesteś zdesperowany, aby z nimi wrócić.

A to daje twojemu byłemu moc manipulowania tobą i pokonania cię, gdy wrócicie do siebie. Tak, znowu chcesz miłości, ale nie jest to tego warte, jeśli jest to manipulacyjny rodzaj miłości, w którym jedna osoba ma i rezygnuje z całej mocy. Jestem pewny, że zgodzenie się na rozstanie z bliską osobą jest bardzo trudne. Ale to najlepszy sposób, aby go odzyskać. Musisz zaufać procesowi i wiedzieć, że na dłuższą metę się opłaci. Ale co tak naprawdę mamy na myśli, kiedy mówimy żeby dać im wolność.

Rozstanie oznacza: przestrzeń

Daj swojemu byłemu czas i przestrzeń, o którą prosili. Czy pamiętasz swoją ulubioną kawiarnię? Przestań tam chodzić, mając nadzieję, że ją spotkam. Znajdź nową ulubioną restaurację. Nie musisz iść na imprezę jego przyjaciela, nawet jeśli masz zaproszenie. A jeśli pracujesz w tym samym budynku, zajmij się swoim biznesem i nie zwracaj uwagi na swojego byłego.

Danie przestrzeni swojemu byłemu może być bardzo trudne! Aby pomóc Ci sporządzić listę rzeczy, które zawsze chciałeś zrobić. Zapisz się na przełożone lekcje tańca. Teraz jest idealny czas, aby cieszyć się wszystkimi nowymi potrawami, których nigdy nie miałeś czasu zjeść. Krótko mówiąc, poświęć trochę czasu, aby skupić się na sobie, poprawić i zakochać się w sobie. To także doskonały czas na spotkanie z członkami rodziny, starym przyjacielem lub stałymi przyjaciółmi. Wszystko, co odciągnie cię od strefy „Chcę mojego byłego z powrotem”.

Rozstanie oznacza: brak kontaktu

Zasada braku kontaktu przy próbie powrotu ze swoim byłym polega na odcięciu wszelkiej komunikacji z byłym na co najmniej 4 tygodnie. A kiedy odcinamy całą korespondencję, mamy na myśli właśnie to! Brak komunikacji. Nawet nie myśl o śledzeniu ich w mediach społecznościowych, ponieważ to tylko zwiększy twój ból i złość. Żadnych telefonów, żadnych SMS-ów, żadnych komentarzy do jej zdjęć, tylko cisza radiowa.

To chyba najtrudniejsza rzecz do zrobienia. Ale za każdym razem, gdy masz ochotę poślizgnąć się i złamać zasadę braku kontaktu, pamiętaj, że aby zerwać różę, musisz zostać ukłuty przez ciernie. Pamiętaj, tęcza pojawia się po burzy. Znajdz mantrę, która przypomni ci, że walka o nie skontaktowanie się z byłym w końcu przyniesie owoce.

A jeśli zrobisz wszystko, co w twojej mocy, aby nie kontaktować się ze swoim byłym, nie  będziesz o nim myśleć.  Jednak zamiast tylko pamiętać o dobrych czasach, pomyśl też o złych. Pomyśl o sytuacjach, które wpływają na Twój związek.

Oceń swoje wyniki w związku, który był. Co mogłeś zrobić lepiej? W jakich obszarach chciałbyś, aby Twój partner się zmienił na lepsze? Skupiając się na tym, jak odzyskać swojego byłego, przygotuj się na nowy zdrowy związek z nim, ucząc się na swoich niedociągnięciach.

Zerwanie nie oznacza rozpoczęcia nowego związku

Kiedy masz do czynienia z rozstaniem, łatwo jest dogadać się z nową osobą i pokazać swojemu byłemu, że miał szczęście podczas zerwania. Może to go przywróci. Ponieważ zazdrość jest jednym ze sposobów na odzyskanie byłego, prawda? właśnie że nie!

To jest przepis na odbicie, które będzie katastrofą i nie odzyska twojego byłego z powrotem na stałe. Tak, wychodzenie i poznawanie nowych ludzi jest bardzo zdrowe, gdy przechodzisz zerwanie. Ale utrzymuj te nowe relacje w strefie przyjaciół. Zachowaj swobodę i bądź otwarty, że nie szukasz związku, ale dobrej zabawy, zwłaszcza jeśli nadal masz silne uczucia do swojego byłego. Nie dodawaj kolejnego bólu serca do już bolącego serca.

Zerwanie nie oznacza: Ukazanie swojego bólu w mediach społecznościowych

Może się to wydawać małostkowe, ale tak właśnie postępuje większość ludzi ze złamanym sercem. Korzystasz z mediów społecznościowych i mówisz całemu światu, jak bardzo jesteś zraniony. Codziennie piszesz o tym, jak bardzo jesteś nieszczęśliwy. A jeśli te posty nie sprawią, że Twój były nie zwróci Ci uwagi, której chcesz, eskaluje to w obelgi dla Twojego byłego. Pamiętaj, rozmawialiśmy o tym, aby nie być zdesperowanym. Cóż, kiedy wskoczysz na tę modę postu, wszystko, co wyraża, to rozpacz.

Zrób sobie przerwę od mediów społecznościowych, gdy negatywność i ból są wszystkim, co chcesz tam opublikować. A kiedy dojdziesz do punktu, w którym spędzasz czas z przyjaciółmi, masz najlepsze życie, kochasz siebie i poznajesz nowych ludzi, dokumentuj to i publikuj. Skoncentruj się na najnowszych pozytywnych wspomnieniach i kamieniach milowych, które tworzysz. I to wszystko. W ten sposób, skupiając się na sobie, odzyskasz swojego byłego. Jeśli jeszcze nie widziałeś utworu, oto podział:

  • Twój były chciał rozstania. Dając im czas i przestrzeń, których chcieli, pokazujesz im, że kochasz ich na tyle, by dać im to, czego chcą, nawet jeśli to boli.
  • Jeśli odetniesz komunikację ze swoim byłym, możesz zarówno smucić się, jak i ocenić związek, który miałeś. I może, tylko może, twój były będzie się zastanawiał, czy zerwanie było rozwiązaniem.
  • Kiedy poznajesz nowych przyjaciół, spędzasz czas w swoim życiu i dokumentujesz chwile w taki czy inny sposób w mediach społecznościowych, informacje o Tobie wracają do Twojego byłego. A kiedy to zrobią, to do nich należy decyzja, czy się z nimi skontaktować.

Najprawdopodobniej twój ex do ciebie dotrze. Ponieważ jako ludzie zawsze chcemy tego, co wygląda poza zasięgiem. W tej nowej, przekształconej wersji ciebie, twój były będzie się zastanawiał, czy jesteś tą samą osobą, którą kiedyś znali. Ich brak zainteresowania podniesie ich ciekawość.

Wszystko zaczyna się od prostego SMS-a lub rozmowy telefonicznej, aby Cię sprawdzić. Ale nie pozwól sobie tak łatwo się wycofać. Nie uciekaj tak po prostu. Oceń je. Zapytaj, czy chcesz z nimi wrócić. Czy byli miłością twojego życia Czy zerwanie było tylko problemem związanym z tym, co mogło być między wami na dłuższą metę, czy też był to koniec tego, co was dwoje miało?

Jeśli zerwanie było tylko problemem, możesz powoli odbudować związek, który miałeś. I w końcu możesz powiedzieć, że znasz odpowiedź, jak odzyskać swojego byłego. Jeśli zerwanie było końcem, bądź szczęśliwy dla siebie. Bądź dumny z uzdrowienia twojego złamanego serca. I znajdź nową miłość, kiedy będziesz gotowy!