Malik Montana- kim jest, ile ma lat, ile ma wzrostu, czy ma żonę, gdzie mieszka?

Jeśli jesteś na bieżąco z tym, co dzieje się na polskiej scenie hip-hopowej, z pewnością bardzo dobrze znasz wyraźnie wyróżniającą się postać, jaką jest Malik Montana. Dzięki temu, że zawsze podąża swoją ścieżką, jednocześnie umiejętnie inspirując się innymi, wypracował swój własny, szeroko rozpoznawalny styl. Jeśli chcesz więcej dowiedzieć się o tym kim jest, ile ma lat, czy ma żonę oraz gdzie mieszka koniecznie zapoznaj się z dalszą częścią artykułu. 

Kim jest Malik Montana? Ile ma lat, a ile wzrostu?

Ghawsi Mosa- bo tak naprawdę nazywa się raper, urodził się 11 marca w 1989 roku w Hamburgu, a także tam się wychował. Do Polski, a dokładniej do Warszawy przeprowadził się wraz z rodziną dopiero w 2002 roku. Obco brzmiące nazwisko zawdzięcza on pochodzeniu swoich rodziców- ojciec jest Afgańczykiem, a matka pół-Polką, a pół-Greczynką. Jeśli chodzi o wyznanie, jest on praktykującym muzułmaninem. Jak podaje Instagram, raper ma 192 cm wzrostu. Jego kariera rozpoczęła się we współpracy z Sentino i na początku tworzył on jedynie utwory anglojęzyczne. Po pewnym czasie jednak jego twórczość zaczęła być nagrywana w języku polskim i to właśnie przyniosło mu największy sukces. Obecnie cieszy się on kolosalną popularnością, a jego kontrowersyjna muzyka dotycząca głównie tematów przemocy i przestępstw zbiera miliony wyświetleń na Youtube. Na swoim Instagramie posiada prawie milion obserwujących, którzy uważnie śledzą i komentują jego poczynania. 

Ghawsi Mosa- czy ma żonę i dzieci?

Owszem, raper zawarł związek małżeński w obrządku muzułmańskim, jednak według oficjalnie niepotwierdzonych informacji związek ten się rozpadł. Malik Montana ma dwoje dzieci- syna Ilyasa oraz urodzoną w 2020 roku córkę Elianę. Ilyas jest niezwykle podobnym do ojca chłopcem i jego oczkiem w głowie. Jego imię w tłumaczeniu na język polski brzmi ,,Eliasz”. Malik bardzo ceni sobie prywatność w kwestii rodziny i nie ujawnia zbyt wielu informacji na ich temat, jednak pewne jest, że stanowi ona jego inspirację i ważną część życia. 

Gdzie mieszka Malik Montana?

Kiedy Malik jako dziecko przeprowadził się z Hamburga do Polski, zamieszkał w warszawskiej dzielnicy Bielany. Obecnie nadal mieszka w Warszawie w niezwykle pięknym i nowoczesnym apartamencie. Jego praca wymaga wielu wyjazdów, choćby w trasy koncertowe, co sprawia, że raper prowadzi bardzo aktywny tryb życia. Często podróżuje po Polsce, ale również zdarzają się wakacyjne wyjazdy za granicę, jednak zawsze jego ostoją pozostaje Warszawa, gdzie toczy się jego codzienność. 

Ile zarabia raper?

Ciężko jest jednoznacznie odpowiedzieć na to pytanie, ponieważ stawki w tej branży uzależnione są od wielu czynników. Zależnie od miejsca oraz okoliczności, w jakich odbywa się koncert stawki wahają się w okolicach 5000-15 000 tysięcy. Doliczyć trzeba do tego oczywiście sprzedaż płyt oraz wszelkie współprace. Malik Montana został niedawno twarzą federacji podobnej do FAME MMA, której początkowa nazwa Hype MMA przerodziła się w High League. Dzięki temu nowemu projektowi raper nie tylko stworzył sobie nowe źródło dochodu, ale też ponownie pokazał swoją niekonwencjonalność. 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *