Obsługa rachunkowa, księgowa i kredytowa w Rzeszowie

Obecnie wiele firm, jak i osób prywatnych szuka miejsca, gdzie czeka na nich kompleksowa obsługa oraz załawienie kilku spraw pod tym samym adresem. Świetnym połączeniem jest biuro rachunkowe Rzeszów i multiagencja ubezpieczeniowa.

Biuro rachunkowe Rzeszów 

Obecnie przepisy dotyczące prowadzenia działalności gospodarczych, firm i spółek są tak dynamiczne, że mało kto decyduje się na własną obsługę księgowości. Biuro rachunkowe Rzeszów to gwarancja jakości i tego, że zostaniemy poinformowani o wszystkich niezbędnych zmianach, które będą wymagały naszego działania. To świetne rozwiązanie zarówno dla małych, jak i większych przedsiębiorstw. Dzięki przerzuceniu zadania księgowości na firmę zewnętrzną, nie musimy zajmować się tą częścią biznesu. 

Zakres prac biura rachunkowego to także:

– księgi rachunkowe,

– księgi przychodów i rozchodów,

– ryczałt,

– rozliczenia kadrowo-płacowe,

– możliwość odebrania dokumentów z firmy od klienta,

– pomoc w przekształceniu działalności w spółkę.

Multiagencja ubezpieczeniowa – wiele ofert w jednym miejscu 

Wszyscy dziś szukamy oszczędności. Nie ma się więc czemu dziwić, że multiagencja ubezpieczeniowa jest chętnie odwiedzanym biurem. Jest to miejsce, gdzie pracownicy mają dostęp do kilkunastu firm ubezpieczeniowych. Po wprowadzeniu parametrów dotyczących ubezpieczenia domu, czy samochodu, mogą przedstawić klientowi kilka wariantów rozwiązań. Warto pamiętać o kilku rzeczach:

– ceny przedstawiane w danej multiagencji ubezpieczeniowej nie są zależne od jej adresu, miasta, a od danych wartości,

– w przypadku ubezpieczenia samochodu, ważne jest wprowadzenie poprawnego adresu podanego w dowodzie rejestracyjnym, numeru VIN, modelu i przebiegu pojazdu. To na ich podstawie program wyliczy proponowaną składkę.

– ubezpieczenie OC posiadaczy pojazdów mechanicznych jest obowiązkowe. Warto jednak rozważyć kolejne jego składowe, takie jak: AutoCasco, Szyba, czy NNW.

Każda firma podlegająca multiagencji ubezpieczeniowej ma inny zakres i wyłączenia. Profesjonalny pracownik przedstawi Ci jednak te niuanse i zaproponuje najkorzystniejsze rozwiązanie w Twojej sytuacji.

Kredyty hipoteczne, gotówkowe i firmowe

Bywają takie momenty, gdy płynność finansowa może być utracona lub już znajdujemy się na granicy długów. Dobrym pomysłem jest wówczas skorzystanie z usług biura, które pomoże pozyskać kredyty hipoteczne, gotówkowe, czy firmowe. Wykwalifikowani pracownicy doradzą i podpowiedzą, który typ jest dla Ciebie w danej chwili najbardziej opłacalny. Pomogą zgromadzić niezbędne dokumenty, a także zajmą się procesem po otrzymaniu interesującej nas kwoty. Dzięki temu nie będziemy musieli wczytywać się w warunki panujące w każdym banku po kolei. Odejdzie nam analizowanie, która oferta kredytowa jest najkorzystniejsza. Kadra pracownicza w Rzeszowie podejmie się tego zadania za nas. Poprzez olbrzymie doświadczenie w tym temacie, bardzo szybko załatwimy wszystkie formalności kredytowe, by nie musieć już dłużej martwić się o bieżące potrzeby gotówkowe.

Mieszkając w Rzeszowie lub okolicy warto skorzystać z usług biura rachunkowego, gdzie uzyskamy pomoc księgową, czy kredytową.