Piercing Rzeszów

Studio Piercing Rzeszów

Przekłuwanie nosa, uszu, piercing intymny czy surface bar i wiele innych!

Jedno z lepszych studio piercingu na Podkarpaciu – Bad Needle w Rzeszowie. Posiadamy szeroką ofertę, spośród której na pewno wybierzesz przekłucie idealne dla siebie. Nasi profesjonalni piercerzy doradzą Ci w kwestii doboru odpowiedniej biżuterii. Jeżeli masz jakiekolwiek pytania, oferujemy bezpłatną konsultację przed zabiegiem. Po zabiegu zaś piercer poinformuje Cię o kwestiach higieny świeżo zrobionego przekłucia. 

Jakość, bezpieczeństwo, higiena 

W naszym studio piercing Rzeszów pracują doświadczeni ludzie, ceniący sobie jakość, estetykę oraz indywidualny styl klienta. Ci sami ludzie tworzą na miejscu przyjemną atmosferę, dzięki której poczujesz się swobodnie podczas zabiegu. 

Narzędzia pracy są sterylnie zapakowane – odpakowujemy je na Twoich oczach. Odpowiednio je przygotowujemy poprzez dezynfekcję przed rozpoczęciem pracy z Twoim ciałem. W obszarze pracy zawsze panuje odpowiedni porządek i wyżej wspomniana sterylność. Nasi pracownicy stosują również rękawiczki jednorazowego użytku, a Twoja skóra zostanie również odpowiednio oczyszczona. Nie musisz się więc o nic obawiać. 

Studio piercing w Rzeszowie stworzone z myślą o klientach

Przekłuwamy zarówno kobiety, jak i mężczyzn. W naszym studio nie uświadczysz dyskryminacji, gorszego czy lepszego traktowania. U nas spotkasz się z najlepszym, niezależnie od niczego. Każdy klient jest dla nas tak samo ważny i traktowany na równi. Jednakże to nie oznacza, że nie podchodzimy do niego indywidualnie. Dopasowujemy się do potrzeb klienta, służymy fachową pomocą oraz radami, ponieważ w naszych szeregach są doświadczeni, z wieloletnim stażem oraz niezbędną wiedzą piercerzy. Z pewnością każdy z nich odpowie na każde nurtujące Cię pytanie. Przed zabiegiem poinformuje o każdym etapie kolczykowania, a po poinstruuje i zaleci odpowiednie pielęgnowanie o Twoją nową biżuterię. 

Po opuszczeniu naszego studio nie zostajesz bez opieki. W razie jakichkolwiek komplikacji służymy pomocą, a nawet bezpłatną konsultacją. W naszych rękach jesteś całkowicie bezpieczny/a i zatroszczony/a. 

Pamiętaj, nie ma głupich pytań. Z chęcią odpowiemy na wszystkie, by zaspokoić Twoją ciekawość czy uspokoić. Wiemy, jak stresujące to może być, szczególnie, gdy dajesz się kłuć po raz pierwszy. Poznaj naszą ofertę!

Szeroka oferta tylko dla Ciebie

Mamy do zaoferowania dużą gamę rodzajów przekłuć. Jeśli masz jakiś dylemat, służymy pomocą. Jednak nikt do niczego nie będzie Cię nachalnie namawiał. Twoje ciało, Twój wybór! Oraz Twój portfel ;).

Piercing dzieci

Proponujemy również standardowe przekłucie płatków uszu u dzieci. Zadbamy o dobry wygląd uszu Twojej pociechy oraz zrobimy wszystko co w naszej mocy, by zabieg przebiegł sprawnie i bezboleśnie. Zapewniamy, iż dziecko będzie w dobrych rękach. Zadowolenie klientów to priorytet w naszym studiu piercing w Rzeszowie. 

Body piercing Rzeszów

W cenę usługi oczywiście doliczamy biżuterię wykonaną z tytanu G-23 lub ASTM-f136 przeznaczoną do świeżo wykonanych przekłuć, pierwszą wymianę, instrukcje dbania, konsultacje oraz, w razie czego, pomoc.